Hírek
2017. Február 12. 09:22, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Gázrobbanás történt Tuzsér egyik családi házában
Gázrobbanás történt vasárnapra virradóra a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Tuzsér egyik családi házában, egy ember életveszélyesen, egy másik könnyebben megsérült
- közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője vasárnap reggel az MTI-vel. Dóka Imre elmondta, a Rózsás téri épület robbanása következtében egy gázvezeték is megsérült, a gázszivárgás miatt a szomszédos két lakást átmenetileg el kellett hagyniuk az ott lakóknak.
A záhonyi és a kisvárdai hivatásos tűzoltók négy vízsugárral oltották el a lángokat, majd a romokat átkutatták. A beavatkozás közben egy PB-gázpalackot kihoztak a tűzből, egy másik maradványát pedig megtalálták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 02. 08:40, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 44. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. November 02. 08:37, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: Donald Tusk újabb támadást indított Magyarország ellen
Donald Tusk újabb támadást indított Magyarország ellen - közölte Orbán Viktor miniszterelnök szombaton a Facebook-oldalán.
2025. November 01. 08:56, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Győrben létrejön a hatodik Konfuciusz Intézet Magyarországon
Budapest, Debrecen, Miskolc, Pécs és Szeged után a győri Széchenyi István Egyetemen létrejön immár a hatodik Konfuciusz Intézet is Magyarországon, ami újabb lendületet ad a magyar-kínai együttműködésnek
2025. November 01. 08:55, szombat | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: sikeresen zárult az Adaptive Hussars 2025 országvédelmi gyakorlat
Sikeresen zárult a rendszerváltás óta szervezett legnagyobb katonai gyakorlat, az Adaptive Hussars 2025 - jelentette be a honvédelmi miniszter pénteken Budapesten, a gyakorlat zárórendezvényén.
