Városlista
2025. október 28, kedd - Simon

Hírek

2017. Szeptember 23. 08:54, szombat | Belföld
Forrás: mti

Gyalogos gázolásokkal kezdődött a szombat - Egyikük meghalt

Gyalogos gázolásokkal kezdődött a szombat - Egyikük meghalt

Pilisszentkereszten és Dunaújvárosban is gyalogos gázolás történt szombat hajnalban.

Elütött egy gyalogost egy személygépkocsi az 1111-es számú út 20. kilométerszelvényében, Pilisszentkereszt külterületén szombat hajnalban, a férfi olyan súlyos sérülést szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette - közölte a rendőrség honlapján a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság. A baleset eddig tisztázatlan körülmények között történt. Az elsődleges adatok szerint a gépjárművezető a helyszínről elhajtott, később az esztergomi rendőrök elfogták - derül ki a közleményből.

Gyalogátkelőhelyen gázoltak el egy nőt Dunaújvárosban
Gyalogátkelőhelyen ütött el egy járókelőt egy személygépkocsi Dunaújvárosban, a Papírgyári úton szombat hajnalban - közölte honlapján a rendőrség. Az elütött nő olyan a helyszínen életét vesztette.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 28. 07:32, kedd | Belföld

Ismét sürgeti az árrésstop kivezetését a kereskedelmi szövetség

Az élelemiszer árak március óta 5 százalék alatti ütemben nőnek, szeptemberben pedig az éttermi árakkal kiegészített infláció is 4,7 százalékra mérséklődött.

2025. Október 28. 07:31, kedd | Belföld

Hidvéghi Balázs: új otthontámogatási program indul a közszolgálatban dolgozóknak

A kormány döntött, új otthontámogatási program indul a közszolgálatban dolgozóknak: mostantól évi egymillió forintos támogatást biztosít a számukra

2025. Október 28. 07:26, kedd | Belföld

Orbán Viktor: arra kértem a Szentatyát, hogy támogassa Magyarország háborúellenes erőfeszítéseit

Arra kértem a Szentatyát, hogy támogassa Magyarország háborúellenes erőfeszítéseit - írta Orbán Viktor miniszterelnök hétfői Facebook-bejegyzésében.

2025. Október 28. 07:21, kedd | Belföld

Lázár János: út és vasút épül a főváros és a repülőtér között

A tervek szerint 2028 végéig kétszer három sávos új közút, illetve 2035-re új vasútvonal épül a főváros és a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér között