Hírek
2021. Május 15. 08:07, szombat |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Gyilkosság történt Esztergomban
A rendőrök gyanúsítottként hallgatták ki azt a 24 éves férfit, aki a gyanú szerint végzett áldozatával.
A rendőrségre 2021. május 14-én 18 óra 37 perckor érkezett a bejelentés, miszerint Esztergom külterületén egy vízelvezető árokban női holttestet találtak. Az elsődleges orvosszakértői vélemény alapján a 68 éves szlovák nő bűncselekmény áldozata lett. A helyszínre érkező járőrök azonnal megkezdték az elkövető felkutatását, akit rövid időn belül azonosítottak és 19 óra 40 perckor Esztergomban, az Aradi Vértanúk terén elfogtak.
A 24 éves szlovák férfit a rendőrkapitányságra előállították, ahol gyanúsítottként kihallgatták. Ellene emberölés bűntett elkövetése miatt indult büntetőeljárás - közölte a rendőrség.
A rendőrség H. Lórántot őrizetbe vette, és előterjesztést tett letartóztatásának indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 24. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel és Kijev összefogott ellenük
2026. Március 24. 07:28, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint összejátszanak a titkosszolgálatok és a Tisza
Elfogadhatatlan és szégyenteljes, hogy a titkosszolgálatok kormánnyal szembeni akciói a Tisza Párt érdekében és a Tisza Párton keresztül történnek - mondta a miniszterelnök.
2026. Március 23. 07:18, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel, Kijev és a Tisza összejátszanak a magyar emberek ellen
Nem szabad hagynunk, hogy Magyarországon ukránpárti kormány alakuljon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke vasárnap Hódmezővásárhelyen, a kormánypártok választási nagygyűlésén.
2026. Március 23. 07:17, hétfő | Belföld
Hűvösebb, csapadékosabb, szelesebb idő várható a héten
A hét elején még sok napsütés várható 15 Celsius-fok körüli csúcshőmérséklettel, majd a hét közepén viharos széllel lehűlés érkezik, megnő a csapadék esélye és többfelé várható eső, a Dunántúlon akár havas eső, hó is hull
