2024. április 19, péntek - Emma

2011. November 19. 07:22, szombat | Sport
Forrás: mno.hu/MTI

Győztek a kézis lányok

A magyar női kézilabda-válogatott két góllal nyert a házigazda román csapat ellen a szörényvári Kárpát Kupa pénteki, első fordulójában.

A hazaiak kezdték jobban a mérkőzést, az első félidőben rendre több, olykor négy góllal is vezettek. Görbicz Anitáék támadásban állták a versenyt a románokkal, védekezésben azonban nem, amit jól érzékeltetett, hogy harminc perc alatt húsz alkalommal is bevették a magyar kaput a vendéglátók.

A második félidőben fordult a kocka: a remekül irányító – a meccs hajrájában megsérült és vissza már nem térő –, összesen kilenc gólig jutott Görbicz, valamint az ellenállhatatlanul játszó, 15-ször (!) eredményes Tomori Zsuzsanna révén előbb beérte a román együttest a védekezésben is alaposan feljavult magyar gárda (27-27), majd a vezetést is átvette (27-28), a végén pedig kétgólosra növelve előnyét megérdemelten győzött 35-33-ra.

Bukaresti tenisztorna - Fucsovics legyőzte a második kiemeltet, és negyeddöntős

Fucsovics Márton bravúros győzelemmel bejutott a negyeddöntőbe az 579 ezer euró összdíjazású, bukaresti salakpályás férfi tenisztornán.

2024. Április 17. 17:22, szerda | Sport

Párizs 2024 - Száz nappal a rajt előtt már 150 kvótája van Magyarországnak

Már százötven kvótája van a magyar csapatnak, mely összességében közel kétszáz fős lehet

2024. Április 16. 21:49, kedd | Sport

Csak századmásodpercekre az első helytől

Gender Tamás Junior 2024. 04. 10-13. között Franciaországban, Champions of the Future (RGMMC) bajnokság keretein belül, Val d\'Argenton-ban a Circuit de karting du Val d\'Argenton-on versenyzett.

2024. Április 16. 10:14, kedd | Sport