Hírek
2018. Szeptember 06. 19:07, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Háborús bűnök miatt körözött férfit fogtak el Röszkén
Háborús bűnök miatt körözött szerb férfit fogtak el a rendőrök a röszkei autópálya-határátkelőhelyen csütörtökre virradóra - tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.
Szabó Szilvia közölte, az 55 éves szerb állampolgár egy autóbusz utasaként csütörtökre virradóra jelentkezett kilépésre a határátkelőhelyen. Az adattári ellenőrzése során a magyar rendőrök megállapították, hogy a férfit háborús bűnökért az Interpol keresi.
A férfit a Csongrád megyei rendőrök őrizetbe vették, és értesítették a körözést elrendelő hatóságot - tudatta a százados.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 05. 10:00, vasárnap | Belföld
Gulyás Gergely: a benyújtott alkotmány-módosítás az alkotmányos demokrácia vége
A benyújtott alkotmánymódosítás az alkotmányos demokrácia vége és az önkényuralom kezdete Magyarországon
2026. Július 05. 08:47, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: a kormány nevében benyújtottam az Alaptörvény 17. módosítását
Magyar Péter a kormány nevében benyújtotta az Országgyűlésnek az Alaptörvény 17. módosítására vonatkozó javaslatot.
2026. Július 04. 14:00, szombat | Belföld
13,3 százalékkal több új autót helyeztek forgalomba az idei első fél évben
2026. Július 04. 12:00, szombat | Belföld
KNYF: vesztegetés miatt vettek őrizetbe egy kormányhivatali osztályvezetőt
Meggyanúsított és őrizetbe vett egy kormányhivatali osztályvezetőt minősített vesztegetés miatt a Debreceni Regionális Nyomozó Ügyészség pénteken - tudatta a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) közleményben az MTI-vel.
