Hírek
2018. Március 20. 05:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Haláleset miatt választanak új polgármestert Gellénházán
A korábbi polgármester halála miatt új települési vezetőt választanak négy jelölt közül vasárnap a Zala megyei Gellénházán.
Györke Gyöngyi, a település jegyzője az MTI megkeresésére hétfőn elmondta: a névjegyzék szerint több mint 1300-an szavazhatnak az időközi voksoláson.
Négy független jelölt méreti meg magát: Dávid József Andrásné, Farkas Imre Józsefné, Kiss Csaba és Lőcsei János. Az indulók közül Dávid József Andrásné jelenlegi, Kiss Csaba korábbi képviselőtestületi tag, Farkas Imre Józsefné pedig 2010 és 2014 között függetlenként a település polgármestere volt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 25. 08:39, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 4. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 25. 08:38, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter szerint az ukrán kormány Tisza néven indul a magyar parlamenti választáson
Az ukrán kormány is elindul a magyar parlamenti választáson a Tisza Párt nevében, így az április 12-i szavazás tétje, hogy Ukrajna vagy Magyarország
2026. Január 25. 08:36, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: a nemzeti petícióban három dologra lehet nemet mondani
A 2026-os választásnak az egyik tétje, hogy Magyarországot ebbe a pénzügyi adósrabszolgaságba engedjük-e, vagy pedig nemet mondunk és ellenállunk.
2026. Január 25. 08:30, vasárnap | Belföld
A Tisza új külügyi vezetője: Magyarország a Nyugathoz tartozik, és vége lesz a kompország státuszunknak
Magyar Péter YouTube-csatornáján beszélt minderről Orbán Anita, akit nemrég jelentettek be a Tisza Párt új külügyi vezetőjeként.
