Városlista
2026. február 12, csütörtök - Lívia

Hírek

2019. Május 16. 13:00, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Haláleset történt a Nyugati pályaudvar metróállomásán

Haláleset történt a Nyugati pályaudvar metróállomásán

Meghalt egy férfi a Nyugati pályaudvar metróállomáson csütörtök délelőtt, bűncselekmény gyanúja nem merült fel – tájékoztatta a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) sajtóügyelete az MTI-t.

Közölték: a férfi rosszul lett a peronon. Mivel minden újraélesztési kísérlet sikertelennek bizonyult, a helyszínen elhunyt. A rendőrség idegenkezűségre utaló nyomot nem talált – tudatta a BRFK.

A Budapesti Közlekedési Központ fődiszpécsere az MTI érdeklődésére azt mondta, hogy a haláleset nem befolyásolja a metróközlekedést.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 11. 13:00, szerda | Belföld

Már asztali számítógépen is elérhető a DÁP digitális aláírása

Már asztali számítógépen is elérhető a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) digitális aláírása - közölte a Digitális Magyarország Ügynökség kedden az MTI-vel.

2026. Február 11. 12:00, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: az EU-val ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik

Az Európai Unióval ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik, azonban az eddigi sikerek folytatásához a szuverén nemzeti oldal győzelmére van szükség az áprilisi választáson

2026. Február 11. 07:09, szerda | Belföld

Orbán Viktor: létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba

Létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba, ha Ukrajna tag lenne, az Európai Unió már háborúban lenne - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök kedden Szentendrén.