Hírek
2022. Február 21. 06:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Halálra gázolt két férfit a vonat Üllőnél
Halálra gázolt két férfit a vonat vasárnap délután a Pest megyei Üllőnél - tájékoztatta Szabóné Berki Bianka, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.
A Mávinform a Facebook-oldalán azt közölte, hogy a Ceglédről a Nyugati pályaudvarra tartó vonat gázolt el két embert az üllői vasútállomásnál. A baleset egy átjáróban történt, ahol a fény- és félsorompó jól működött, tilosat mutatott.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 27. 07:48, hétfő | Belföld
Orbán Viktort fogadja XIV. Leó pápa
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes társaságában látogatást tesz a Vatikánvárosi Államban és Rómában, az Olasz Köztársaságban - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály
2025. Október 27. 07:46, hétfő | Belföld
Bakondi György szerint nő a migrációs nyomás
Nő a migrációs nyomás, tavaly ilyenkor az elfogott határsértők száma meghaladta a 9300-at, idén pedig 11 400 határsértőt fogtak el a hatóságok a magyar határon
2025. Október 27. 07:45, hétfő | Belföld
Folytatódik a változékony időjárás a héten is
2025. Október 26. 07:54, vasárnap | Belföld
Országjárásra indulnak a Digitális Polgári Körök
A Digitális Polgári Körökben már több mint 90 000-en vagyunk, közülük tízezrek csatlakoztak hozzánk a Békemeneten.
