Hírek
2012. Március 21. 14:15, szerda |
Kék hírek
Forrás: STOP / MTI
Halálra gázolta a teherautó a bicikliző nőt
Teherautó gázolt halálra egy kerékpárost kedd délután Tamásiban - közölte a rendőrség az MTI-vel.
Az 58 éves tamási nő a Honvéd utcából hajtott ki a 61-es főútra, és a forgalommal szemben haladt kerékpárjával - mondta Badáczy Szabolcs, a tamási rendőrkapitányság sajtóreferense.
A kerékpáros át akart térni az út jobb oldalára, de nem vette észre a mögötte érkező teherautót, és az elgázolta - tette hozzá.
A nő a helyszínen életét vesztette.
MTI / STOP
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 16. 10:00, csütörtök | Kék hírek
Második világháborús légvédelmi repeszlőszerek kerültek elő Lepsényben
Második világháborús magyar légvédelmi repeszlőszerek és hozzájuk tartozó hüvelyek kerültek elő a Fejér vármegyei Lepsényben - közölte a Magyar Honvédség 1. Tűzszerész és Folyamőr Ezred a Facebook-oldalán szerdán.
2026. Április 14. 14:00, kedd | Kék hírek
A bíróság letartóztatta a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfit
A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfi letartóztatását - tájékoztatta a Fővárosi Törvényszék hétfőn az MTI-t.
2026. Április 12. 13:00, vasárnap | Kék hírek
Egy török férfit vett őrizetbe a rendőrség a péntek esti budapesti halálos baleset miatt
2026. Április 09. 12:00, csütörtök | Kék hírek
Pszichiáter és álorvos ellen emeltek vádat vesztegetés miatt Zalában
Vesztegetés miatt emeltek vádat egy pszichiáter és egy magát orvosnak kiadó férfi ellen, utóbbinak kuruzslás miatt is felelnie kell - tájékoztatta a Zala Vármegyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t.
