Hírek
2019. December 31. 06:29, kedd |
Belföld
Forrás: mti - Fotó:MTI/Mihádák Zoltán
Halálra késelte párját egy férfi Kőbányán
Emberölés bűntett gyanúja miatt indított nyomozást a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) ismeretlen tettes ellen, aki egy nőt bántalmazott egy kőbányai lakásban. A sértett később a kórházban életét vesztette
- közölte a BRFK a rendőrség honlapján hétfőn késő este. A tájékoztatás szerint a rendőrségre december 30-án 17 óra 54 perckor érkezett bejelentés arról, hogy egy Budapest X. kerület Harmat utcai lakásban egy nőt ismeretlen személy bántalmazott. A sértettet a mentősök kórházba szállították, ahol később életét vesztette.
A BRFK nyomozói megkezdték az ismeretlen elkövető felkutatását.
Az M1 információi szerint a nőt párja szerelemféltésből késelhette meg.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 22. 16:00, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter: a lengyel kormányfőnek is el kellene jönnie Budapestre még április 12. előtt
2026. Március 22. 15:00, vasárnap | Belföld
Az Otthon Start Programban már 30 ezernél több hitelfolyósítás történt
Az Otthon Start Program dinamikusan növekszik, és mára meghaladta a 30 ezret a folyósított hitelszerződések száma - mondta a Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) vezetője szombaton Gödöllőn.
2026. Március 22. 11:00, vasárnap | Belföld
Magyarországra leselkedő veszélyekről beszélt Orbán Viktor
Négy nagy veszéllyel kell szembenéznie Magyarországnak már a következő hónapokban, ezért ne a kockázat, hanem a biztos választás mellett szavazzunk április 12-én - hívta fel a figyelmet a miniszterelnök.

