Hírek
2019. Február 15. 05:01, péntek |
Belföld
Forrás: mti - Fotó:MTI/Donka Ferenc
Hárman vesztették életüket egy balesetben Békésben
Hárman vesztették életüket egy balesetben csütörtökön délután Békés megyében - olvasható a rendőrség honlapján.
A Vésztő és Tarhos közötti úton, a bélmegyeri elágazás közelében fának ütközött egy személygépkocsi. A balesetben hárman életüket vesztették. A helyszínelés miatt teljes útlezárás van.
A balesetben az elsődleges információk szerint hárman életüket vesztették, egy személy súlyosan, egy személy pedig könnyebben megsérült.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
2026. Június 25. 07:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Magyar Péter: kormányrendeletet fogadtunk el a védelmi tevékenység összehangolására
A hőségriadó miatti védelmi tevékenység összehangolására kormányrendeletet fogadott el a kabinet
2026. Június 24. 19:55, szerda | Belföld
Kapitány István: a kormány az energiafüggetlenség és ellátásbiztonság erősítésén dolgozik
A kormány Magyarország energiafüggetlenségének és ellátásbiztonságának erősítésén dolgozik tisztább, biztonságosabb és fenntarthatóbb energiával - mondta szerdai videóüzenetében Kapitány István.
