Hírek
2021. Április 29. 07:39, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Három embert kórházba vittek szén-monoxid-mérgezés gyanúja miatt Budapesten
Három embert kórházba vittek szén-monoxid-mérgezés gyanújával Budapesten - tájékoztatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szerda este az MTI-t.
Azt írták, hogy a főváros XXIII. kerületébe, egy Vízisport utcai lakóházhoz riasztották a tűzoltókat, mert hárman rosszul lettek. Az ingatlanban méréseket végeztek, és kimutatták a mérgező gázt a levegőben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 18. 12:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter feljelentést tesz, fidezses szóróanyagokat talált az egykori Építési és Közlekedési Minisztérium pincéjében
Továbbá 15-20 zsák ledarált iratot.
2026. Május 18. 11:00, hétfő | Belföld
A közöny és a gyűlölet elleni küzdelem fontosságát hangsúlyozták az Élet menete szónokai
A közöny és a gyűlölet elleni küzdelem, valamint az emlékezés fontosságát hangsúlyozták az Élet menete rendezvény szónokai vasárnap délután Budapesten.
2026. Május 18. 10:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: Gulyás Gergely és Rétvári Bence jogászkodni próbáltak, de nem értenek a dologhoz
Gulyás Gergely és Rétvári Bence jogászkodni próbáltak, de \"16 év kormányzás után sem értenek a dologhoz\"
2026. Május 17. 12:00, vasárnap | Belföld
Havasi Bertalan kicsinyesnek nevezte Magyar Pétert
Az utolsó fillérik kéri a végkielégítését, mivel az jár.
