Hírek
2022. Április 21. 18:06, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Idén is keresik a családbarát kórházi innovációkat
Idén is keresi a Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom a családbarát kórházi innovációkat; a beérkezett pályaművekre május 10-ig lehet szavazni.
A szervezet az MTI-hez eljuttatott közleményében azt írta: a Magyar Kórházszövetséggel közösen meghirdetett, Családbarát kórházi innovációk című pályázatra idén is több magyar kórház jelentkezett, fővárosi és vidéki ellátó intézményektől egyaránt érkeztek családbarát innovációt bemutató pályamunkák.
A pályaművek között olyan megoldások találhatók, mint például a családtervező diagnosztika, a gyermek-egészségügyi tanácsadás és szakambulancia, a szülésfelkészítő online tanfolyam, vagy éppen az otthoni munkavégzés lehetőségének megteremtése az adminisztrációs munkát végzőknek.
A legjobb innovációt a szakmai zsűri döntése és a közönségszavazatok alapján választják ki, a díjakat a Magyar Kórházszövetség országos kongresszusán adják át június 2-án.
Szavazni a https://www.haromkiralyfi.hu/csaladbaratkorhaz2022 oldalon lehet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 11. 13:00, szerda | Belföld
Már asztali számítógépen is elérhető a DÁP digitális aláírása
Már asztali számítógépen is elérhető a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) digitális aláírása - közölte a Digitális Magyarország Ügynökség kedden az MTI-vel.
2026. Február 11. 12:00, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az EU-val ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik
Az Európai Unióval ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik, azonban az eddigi sikerek folytatásához a szuverén nemzeti oldal győzelmére van szükség az áprilisi választáson
2026. Február 11. 10:00, szerda | Belföld
Joó István: a hatósági ellenőrzési rendszer működik, a gödi gyár soha senkit sem mérgezett meg
2026. Február 11. 07:09, szerda | Belföld
Orbán Viktor: létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba
Létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba, ha Ukrajna tag lenne, az Európai Unió már háborúban lenne - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök kedden Szentendrén.
