Hírek
2014. Január 31. 07:00, péntek |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőrfőkapitányság
Intézkedéstaktikai ház Győrben is

Gyakorlati felkészülés az éles bevetésekre.
Papp Károly r. altábornagy, országos rendőrfőkapitány 2014. január 30-án, ünnepélyes keretek között adta át a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Rendészeti Igazgatóság objektumában az Intézkedéstaktikai Házat.
A teljesen különálló épületrészben három szervezeti egység - a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság, a Terrorelhárítási Központ és a Készenléti Rendőrség - szakoktatóinak elgondolása alapján háromhelyiséges magánlakást, előállító helyiséget, bankot, valamint szórakozóhelyet alakítottak ki. A taktikai házban és az épület előtt zajló intézkedéseket éjjeli és nappali üzemmódra is alkalmas kamerák HD minőségben rögzítik.
A most átadott épületben a gyakorlatozó rendőrök olyan életszerű feladatokat fognak majd végrehajtani, „Simunition” eszközök segítségével, amelyek felkészítik őket a mindennapi szolgálatellátás során az esetlegesen előforduló stresszhelyzetekre.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 08. 16:00, csütörtök | Helyi
Pályázat alternatív szennyvíztisztítás kiépítésére Csapodon
Május 14-ig lehet jelentkezni.
2025. Május 08. 13:00, csütörtök | Helyi
Állásbörze: heti aktuális ajánlatok
Találj magadnak új munkahelyet!
2025. Május 08. 09:00, csütörtök | Helyi
Cserbenhagyót és ismeretlen károkozót keresnek a rendőrök
A rendőrség a lakosság segítségét kéri.