Városlista
2026. január 14, szerda - Bódog

Hírek

2011. Augusztus 15. 14:25, hétfő | Belföld
Forrás: OrientPress

Intézze adóügyeit telefonon!

Intézze adóügyeit telefonon!

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal lehetővé tette egyes adóügyek esetében a telefonos ügyintézést.

A NAV Ügyintéző Contatct Centerének használatához titkos ügyfél azonosító szám szükséges, melyet az adózók igényelhetnek. Az otthonról intézhető adóügyek helyi tarifával hívhatók.

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal az adózók magas szintű kiszolgálása érdekében lehetővé tette egyes adóügyek (például papíralapú bevallások javítása, folyószámlával, folyószámla-kivonattal kapcsolatos tájékoztatás, adónemek közötti átvezetés, törzsadatokkal kapcsolatos bejelentések és tájékoztatás, jövedelemigazolás igénylése) esetében a telefonos ügyintézést. A NAV Ügyintéző Contatct Centerének használatához a 11UK30 nyomtatvány benyújtásával igényelhető titkos ügyfél azonosító szám szükséges.

Igényeljen ügyfél azonosító számot, és intézze adóügyeit otthonról egyszerűen, sorban állás nélkül a 06/40-20-21-22-es helyi tarifával hívható kék számon!

A NAV Ügyintéző Contact Centeréről bővebb információt a 33. füzetben Az adóhatóság telefonos ügyintéző rendszere című dokumentumban találhat.

OrientPess Hírügynökség

Címkék: adó

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 14. 07:14, szerda | Belföld

Orbán Viktor: a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll

Mindenki látja, hogy a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll, és erre a Tisza nem mond semmit - közölte a miniszterelnök kedden a Facebook-oldalán.

2026. Január 14. 07:13, szerda | Belföld

Navracsics Tibor: az önkormányzati reform egyik alapvető fontosságú kérdése a szolidaritási hozzájárulás

Az önkormányzati reform egyik alapvető fontosságú kérdése a szolidaritási hozzájárulás - mondta a közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden a Facebook-oldalán közzétett videóban.

2026. Január 14. 07:12, szerda | Belföld

A köztársasági elnök április 12-re tűzte ki az országgyűlési választás időpontját

A köztársasági elnök április 12-re tűzte ki az országgyűlési választás időpontját - közölte a Sándor-palota kedden az MTI-vel.