Hírek
2012. Május 08. 07:03, kedd |
Belföld
Forrás: OrientPress
Újabb 10 forintos benzinár-zuhanás jön szerdától
Újabb 10 forinttal csökken a benzinár és 6 forinttal lesz olcsóbb a gázolaj a hazai kutakon szerdától - értesült a holtankoljak.hu piaci forrásból.
Így a benzin országos átlagos ára 430 forintra csökken, a gázolajé 431 forintra.
A múlt héten is 10 forinttal csökkent a benzinár, a gázolajé öttel.A holtankoljak.hu adatai szerint az eltérés a legolcsóbb és a legdrágább töltőállomások árai között elérheti literenkénti 30 forintot is a benzin- és a gázolajár esetében is.Tavaly ilyenkor 384 forint volt a benzin országos átlagos ára, a gázolajé pedig 362 forint. Az árváltozás feltételezhető oka, hogy a múlt héten - csakúgy, mint azt megelőzően - esett mind az olaj, mind pedig a benzin és a gázolaj tőzsdei jegyzésára, miközben valamelyest erősödött a forint.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 09. 19:36, szombat | Belföld
Magyar Péter: a mai nap annak a közös hitnek a beteljesedése, hogy Magyarország képes újra talpra állni
A mai nap egy közösen megtett hosszú útnak és annak a közös hitnek a beteljesedése, hogy Magyarország képes újra talpra állni, újra hinni önmagában, és újra közös hazája lenni minden magyar embernek
2026. Május 09. 11:00, szombat | Belföld
Távozik a Győr-Szol Zrt. elnök-vezérigazgatója
2026. Május 09. 08:12, szombat | Belföld
Orbán Viktor: Személyes kedvencem a Vadhajtások
Dopemannél járt a leköszönő miniszterelnök.
2026. Május 08. 13:00, péntek | Belföld
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság főigazgatója
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság (OKFŐ) főigazgatója. Révész János ezt a szervezet honlapján jelentette be csütörtökön. A főigazgató május 8-ával nyújtotta be lemondását, munkaviszonya június végén szűnik meg.
