Hírek
2011. Szeptember 05. 14:17, hétfő |
Belföld
Forrás: HírTV
Újabb kiszervezések várhatók a Tescónál
Alvállalkozókhoz szervezi ki a Tesco vagyonőreinek nagy részét, amely az eddigi tapasztalatok alapján a dolgozók kiszolgáltatottságának, s akár a feketefoglalkoztatás esélyének növekedését jelentheti.
A biztonsági operátorokra és munkájukra továbbra is szükség van, ám a munkavállalók már nem a Tesco, hanem követhetetlen hátterű vagyonvédelmi cégek alkalmazásában állnak majd - olvasható a Magyar Nemzetben. (rá)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 18. 08:08, vasárnap | Belföld
MÁV: akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron
Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.
2026. Január 18. 08:05, vasárnap | Belföld
Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a TISZA gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője
A Tisza Párt elnöke szombaton bejelentette: Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a szervezet gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője.
2026. Január 18. 08:00, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni
Biztosan tudjuk, hogy csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke szombaton Miskolcon, a Digitális Polgári Körök háborúellenes gyűlésén.
