Városlista
2026. július 8, szerda - Ellák

Hírek

2018. Február 10. 12:16, szombat | Belföld
Forrás: mti

Jelentősen nőtt az online kereskedelem

Jelentősen nőtt az online kereskedelem

Jelentősen nőtt az online kereskedelem aránya Magyarországon - mondta Csath Magdolna, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem tanára szombat reggel az M1 aktuális csatornán.

A közgazdász szerint mind többen vásárolnak az interneten Magyarországon is, ugyanakkor a kiskereskedőkre még mindig az jellemző, hogy távol maradnak a világhálótól, nem ott kínálják eladásra termékeiket.

Rámutatott: a helyi piacok általában szűknek mondhatók, ezért jelenthet lehetőséget egy kiskereskedőnek az - interneten való - országos, esetleg még tágabb forgalmazás.

Címkék: kereskedelem, online

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 08. 07:31, szerda | Belföld

A Tanú című filmmel elindult az átmeneti adás az M1-en kedd este

Szimbolikus időpontban, 19:56-kor elindult az átmeneti adás az M1 csatornán Bacsó Péter A tanú című filmjével - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája kedd este az MTI-vel.

2026. Július 07. 20:57, kedd | Belföld

MTVA: elsötétült az M1 és leállt a Kossuth Rádió

Elsötétült az M1 képernyője, a Kossuth Rádió helyén pedig a Bartók Rádió műsora hallgatható.

2026. Július 07. 10:00, kedd | Belföld

Társadalmi egyeztetés indult a megye és kormánymegbízott elnevezésekről

Társadalmi egyeztetés indult hétfőn a megye és kormánymegbízott elnevezésekről. Az ezzel kapcsolatos törvénytervezet és az ahhoz kapcsolódó dokumentumok a kormány honlapjáról érhetők el.