Hírek
2015. Augusztus 03. 16:00, hétfő |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Jogsi, rendszám, műszaki, kötelező biztosítás nélkül, ittasan motorozott
Kimaxolta a szabálysértést. Nekünk nincs ötletünk, mit sérthetett volna még meg.
A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Közlekedésrendészeti Osztályának beosztottjai 2015. augusztus 2-án 16 óra 18 perckor Rábapatona külterületén igazoltattak egy 125 cm3-es motorkerékpárral közlekedő 38 éves koroncói lakost.
A rendőrök megállapították, hogy a „kétkerekűt” Magyarországon nem helyezték forgalomba, valamint hatósági jelzéssel, műszaki érvényességgel és kötelező felelősség-biztosítással sem rendelkezett. A motoros a járőrök részére vezetői engedélyt átadni nem tudott, továbbá vele szemben ittasság gyanúja merült fel.
A rendőrök a férfit mintavételre előállították és ellene büntető, illetve szabálysértési eljárást kezdeményeztek
A fotó illusztráció.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 13:00, kedd | Helyi
Szalagkorlátnak hajtott egy autó az M85-ös autóúton Vitnyédnél
A 25. héten történt.
2026. Június 23. 09:00, kedd | Helyi
Megkezdődik a Csorna-Farád közötti kerékpárút felújítása
Figyelem, óvatosan közlekedjenek!
2026. Június 22. 13:00, hétfő | Helyi
Augusztustól már csak a plasztik személyi igazolvány érvényes
A régi igazolványokat cserélni kell.
