Hírek
2019. Július 05. 09:00, péntek |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Kábítószer fogyasztása után vezette az autóját
A fertődi rendőrök kábítószer birtoklása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt fogtak el egy helybéli férfit.
A járőrök Fertődön, a Mező utcában ellenőrizték egy személygépkocsi vezetőjét 2019. július 3-án 19 óra 30 perckor. Az intézkedés során az egyenruhások felfigyeltek a gépkocsiban terjengő, jellegzetes marihuána szagra és a sofőr kábítószer-fogyasztására utaló testi tüneteire. A 27 éves fertődi férfit a Soproni Rendőrkapitányságra előállították, ahol a vele szemben alkalmazott drogteszt pozitív értéket mutatott. K. Lászlót a nyomozók kábítószer birtoklása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 13:00, hétfő | Helyi
Augusztustól már csak a plasztik személyi igazolvány érvényes
A régi igazolványokat cserélni kell.
2026. Június 22. 09:00, hétfő | Helyi
Mellékmérők plombálására minősített vállalkozó pályázatot hirdet a Pannon-Víz
Pályázati felhívás
2026. Június 21. 19:00, vasárnap | Helyi
Beszéljünk az emberi eredetű tápanyagokról!
A szagtól féljünk, vagy a jövőtől?
2026. Június 21. 16:00, vasárnap | Helyi
Hol lesz a héten véradás a Rábaközben?
Egyetlen véradással három beteg emberen segíthet.
