Városlista
2025. december 18, csütörtök - Auguszta

Hírek

2015. Július 21. 16:32, kedd | Helyi
Forrás: Magyar Közút Nonprofit Zrt

Kánikulai gigadugó, csak hogy jó legyen

Kánikulai gigadugó, csak hogy jó legyen

Két nehéz nap vár a csornaiakra.

Csornán, a 85-ös és a 86-os számú főutak közös – két körforgalom közötti – szakaszán a forgalomra veszélyes csapadékcsatorna-aknákat javítják csütörtökön és pénteken.- jelentette be ma délután a Magyar Közút Nonprofit Zrt.

A Magyar Közút Nonprofit Zrt. július 23-án és 24-én (csütörtök és péntek) végzi Csornán, a 85-ös és a 86-os számú főút közös – két körforgalom közötti – szakaszán a forgalomra veszélyes csapadékcsatorna-aknák javítását.

A munkálatok miatt lezárják a Soproni út külső sávját Győr felé, a Kórház bejárata és az Erzsébet királyné utcai csomópont között , ezen a szakaszon egy sávon haladhat a forgalom.

Ezen a két napon az Erzsébet királyné utcából Sopron felé balra nagy ívben kanyarodni nem lehet.

A Magyar Közút NZrt. a közlekedők türelmét és megértését kéri a várható torlódások miatt!

Mi is a közlekedők türelmét kérjük. A hosszan tartó kánikula épp csúcsra jár már, megviseli az emberek szervezetét, kimerültebbek, ingerültebbek lehetnek, pedig most szükség lesz nyugalomra, türelemre. Figyeljünk egymásra, kerüljük el a baleseteket!

Címkék: csorna, dugó

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 17. 16:00, szerda | Helyi

Téli idő az utakon

Rendőrségi felhívás

2025. December 17. 13:00, szerda | Helyi

A bősárkányi könyvtár ünnepi nyitvatartása

Tájékoztató

2025. December 17. 09:00, szerda | Helyi

Falukarácsony és jótékony támogatás Vitnyéden

Játszóház és süteményvásár.

2025. December 16. 16:00, kedd | Helyi

Betlehemező gyerekek járják Rábapordányt

Kinyílnak az ajtók és a szívek.