Hírek
2013. Május 15. 14:00, szerda |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőrfőkapitányság
Kapuvári járőrök kapták el a határsértőket
Határsértők vonaton
Két külföldi a balassagyarmati, míg hat a békéscsabai befogadó állomásról szökött meg, és vonattal, érvényes úti okmányok nélkül akart Nyugat-Európába utazni. A járőrök szállították le őket a szerelvényről a kapuvári és a hegyeshalmi vasútállomáson.
A kapuvári járőrök vonták ellenőrzés alá a Sopron irányába közlekedő IC vonat utasait tegnap az esti órákban. A szerelvényről két tunéziai férfit szállítottak le, akik magukat hitelt érdemlően igazolni nem tudták. A külföldiek ruházatából a balassagyarmati befogadó állomás által kiállított hatósági bizonyítvány került elő.
A mosonmagyaróvári határrendészek Hegyeshalomban szállítottak le a Kálmán Imre nemzetközi gyorsvonatról hat koszovói férfit. Sem magyarországi tartózkodásukat, sem továbbutazásuk feltételeit igazolni nem tudták. Békéscsabáról, a befogadó állomásról szöketek meg.
A nyolc határsértővel szemben tiltott határátlépés kísérletet miatt indított szabálysértési eljárást a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 27. 13:55, szombat | Helyi
Véradás a Rábaközben
Egyetlen véradással három beteg emberen segíthet.
2025. December 26. 10:00, péntek | Helyi
Sokan szeretik, sokan utálják, mit kell tudni a szilveszteri tűzijátékról?
Ezek a legfontosabb tűzijáték szabályok, petárdázni továbbra is tilos.
2025. December 25. 10:00, csütörtök | Helyi
Boldog karácsonyt!
Az én kedves kis falumban Karácsonykor Magába száll minden lélek.
