Hírek
2011. Szeptember 24. 07:37, szombat |
Kék hírek
Forrás: HírTV
„Kell egy a fejbe?” – „összeomlás” a tatabányai benzinkúton

Kést és két gázpisztolyt találtak a rendőrök annál a férfinál, aki egy tatabányai benzinkúton fenyegetett meg egy vásárlót csütörtök reggel.
Felidegesítette magát egy tankoló férfi csütörtök reggel egy tatabányai benzinkúton, mert túl hosszú volt a sor és várnia kellett. Miután fizetett egy másik vásárlóval szóváltásba keveredett, majd kabátját széttárva felvillantotta testére erősített gázpisztolyát, majd „Kell egy a fejbe?” kérdés után elhajtott a kútról. A rendőrök később az úton állították meg és vonták felelősségre a férfit, akinek ruházatának átvizsgálása során egy 10 centis rugós kést és egy gázriasztó pisztolyt találtak. Ehhez a fegyverhez volt engedélye, az egyébként biztonsági őrként dolgozó férfinek, ahhoz azonban nem, ami csomagtartóból került elő, töltött állapotban. A férfi ellen garázdaság miatt indítottak eljárást. (lm)
HavariaPress
Ezek érdekelhetnek még
2021. Április 10. 15:08, szombat | Kék hírek
Kocsit lopott, majd kétszer is összetörte
A zalaegerszegi rendőrök befejezték az ügy vizsgálatát.
2021. Április 10. 08:00, szombat | Kék hírek
Letartóztattak egy gyermekpornográfiával gyanúsított férfit
Kiskorú lányokról zsarolással pornográf felvételeket szerzett egy férfi, a bíróság egy hónapra elrendelte a letartóztatását - közölte a Veszprém Megyei Főügyészség pénteken.
2021. Április 08. 15:02, csütörtök | Kék hírek
Bővült a vagonokat fosztogató gyanúsítottak köre
A ceglédi nyomozók tovább- és továbbmentek, újabb két embert gyűjtöttek be a vagonokat dézsmáló csapat tagjai közül.
2021. Április 07. 14:49, szerda | Kék hírek
Idén már másfél millió maszkot állítottak meg a vámhatáron
A fogyasztóvédelmi hatóság több mint egy éve a vámkezelés során is folyamatosan ellenőrzi a magyarországi forgalomba szánt védőeszközöket.