Hírek
2019. November 18. 13:44, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Késsel rabolt egy 12 éves fiú Ráckevén
Késsel rabolt ki egy 12 éves fiú egy férfit Ráckevén - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság hétfőn a police.hu oldalon.
A közlemény szerint a fiú a Duna-parti Skaricza Máté sétányon megállította a sértettet, és késsel fenyegetőzve értékeit követelte.
A férfi a fenyegetés hatására átadott egy gyűrűt a rablónak, aki ezután elmenekült a helyszínről.
A rendőrök egy órán belül azonosították a rablót, majd elfogták és előállították. A fiú ruházatából előkerült a kés és a gyűrű is.
A gyermek ellene az eljárást – szabadlábon hagyása mellett – a Ráckevei Rendőrkapitányság rablás megalapozott gyanúja miatt folytatja – áll a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 10. 15:00, vasárnap | Belföld
A Roszatom-vezér Paks-2 építésének felgyorsításában bízik
A Roszatom vezérigazgatója bízik abban, hogy felgyorsítják a Paks-2 atomerőmű építését. Alekszej Lihacsov újságíróknak nyilatkozva beszélt erről szombaton Moszkvában.
2026. Május 10. 12:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: nem uralkodni fogok Magyarországon, szolgálni fogom a hazámat
Nem uralkodni fogok Magyarországon, szolgálni fogom a hazámat - jelentette ki miniszterelnökké választása után Magyar Péter az Országgyűlés alakuló ülésén szombaton.
