Hírek
2023. Január 20. 07:24, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Kigyulladt egy vegyesbolt Alsóörsön, egy holttestet találtak a tűzoltók
Kigyulladt egy vegyesbolt Alsóörsön, a tűzoltók oltás közben egy holttestet találtak, a tűz továbbterjedését megakadályozták.
Szolgainé Soós Gabriella, a Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivőhelyettese közölte: a tűz az üzletről átterjedt a szomszédos ingatlanokra, ahol bódék, garázsok és egyéb kiszolgáló épületek égnek mintegy kétezer négyzetméteren, köztük két lakókocsi is lángolt.
A helyszínre riasztott balatonfűzfői, pétfürdői, siófoki és veszprémi hivatásos, valamint balatonfüredi önkormányzati tűzoltók 12 vízsugárral, folyamatosan oltják a tüzet. Az egységek oltás közben négy gázpalackot kihoztak az ingatlanokból.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 23. 17:00, szombat | Belföld
Bóna Szabolcs: aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása
Aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása, ezért korlátozni kell - írta Bóna Szabolcs agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter pénteken Facebook oldalán.
2026. Május 23. 15:00, szombat | Belföld
Mark Rutte NATO-főtitkárral egyeztetett Orbán Anita
2026. Május 23. 13:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: a kormány elkötelezett a Budapest Airport bővítése mellett
2026. Május 23. 10:00, szombat | Belföld
Tiszaújvárosi robbanás - Hernádi Zsolt: üzemi baleset történt
A Mol tiszaújvárosi üzemében üzemi baleset történt, külső beavatkozásnak nem látták nyomát - hangsúlyozta a Mol elnök-vezérigazgatója péntek délután a helyszínen tartott sajtótájékoztatón.
