Hírek
2020. Január 29. 15:47, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Kisiklott egy vonat Barcs közelében
Kisiklott egy személyvonat Barcs és Pécs között, Barcs-felső állomás közelében szerdán, nem sérült meg senki - tájékoztatta a Somogy Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság az MTI-t.
A közleményben azt írták: a balesetet egy sínre dőlt fa okozta, amelynek a szerelvény nekiütközött. Hozzátették, hogy a vonaton hat utas és a kétfős személyzet tartózkodott.
Az utasokat a kiérkező barcsi hivatásos tűzoltók személyautóval a barcsi vasútállomásra vitték, közben a beavatkozó egység megtisztította a síneket a faágaktól.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 07. 11:00, csütörtök | Belföld
Lemondott a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara elnöke
Országgyűlési feladataira hivatkozva lemondott a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) elnöke. Papp Zsolt ezt a közösségi oldalán jelentette be.
2026. Május 07. 09:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: vissza kell adni az önkormányzatok jogköreit saját városképük védelmére
Ahol csak lehet, a Tisza programjával összhangban vissza kell adni az önkormányzatok jogköreit a saját városképük védelmére
2026. Május 07. 07:20, csütörtök | Belföld
Magyar Péter Giorgia Melonival találkozik
Magyar Péter csütörtökön 10 órakor Rómában találkozik Giorgia Meloni olasz miniszterelnökkel.
