Hírek
2017. December 06. 17:47, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Közel kétmillió magyar fizet már mobillal
Közel kétmillió magyar okostelefon felhasználó vásárol is mobiljával - derült ki az eNET Internetkutató és Tanácsadó Kft. felméréséből, amelyet szerdán juttattak el az MTI-nek.
A kutatás szerint továbbra is megállíthatatlanul terjed az okostelefon-használat: a felnőtt internetezők több mint négyötöde használ intelligens mobileszközt. Ezzel párhuzamosan egyre többen már nemcsak telefonálnak vagy neteznek telefonjukkal, hanem pénzügyi szolgáltatásokat is igénybe vesznek.
Az eNET adatai szerint a 18-29 éves korosztály 96 százaléka okostelefon felhasználó, de az arány az idősebb generációk körében is igen magas, már az internetező 50 felettiek közel kétharmada is okoskészülékre cserélte hagyományos mobilját.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 05. 12:00, csütörtök | Belföld
Új program segíti a munkát keresők elhelyezkedését
2026. Február 05. 07:27, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely az Európai Bizottsághoz fordul a szolidaritási hozzájárulás kapcsán kiadott kormányrendelet miatt
2026. Február 05. 07:25, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: ha melózunk, nyerünk
A jó hír az, ha melózunk, nyerünk, ha nem melózunk, nem nyerünk - jelentette ki a miniszterelnök a közelgő országgyűlési választásokkal kapcsolatban a Mandiner Klubesten szerdán Budapesten a Várkert Bazárban.
