Városlista
2025. december 21, vasárnap - Tamás

Hírek

2014. Szeptember 24. 16:37, szerda | Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság

Közlekedési baleset szemtanúit keresi a rendőrség

Közlekedési baleset szemtanúit keresi a rendőrség

A Győri Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya eljárást folytat közúti baleset okozásának ügyében.

Győrött, a Szent Lélek téren lévő városi köztemető parkolójában közúti közlekedési baleset történt, melyben az okozó kiléte ismeretlen.

A balesetet okozó ismeretlen személy 2014. szeptember 18-án 14 óra 15perckor az általa vezetett ismeretlen forgalmi rendszámú, vélhetőenCitroen típusú személygépkocsival Győrött, a Szent Lélek téren lévőköztemető parkolójában közlekedett.Közlekedése során a parkolóhelyről kitolatott, majd előre menetben nem
tartott kellő oldaltávolságot az ott parkoló Suzuki személygépkocsimellett és járműve jobb elejével a Suzuki személygépkocsi jobbhátuljának nekiütközött, majd a helyszínről adatai hátrahagyásanélkül távozott.

A baleset során személyi sérülés nem történt.

A Győri Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztály várja azonszemtanúk jelentkezését akik a balesettel kapcsolatosan érdemiinformációkkal rendelkeznek, hívja a Győri Rendőrkapitányságot520-092 illetve 520-094-es telefonszámon.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 21. 16:00, vasárnap | Helyi

Vigyázat, rendőrként telefonálnak a csalók!

Rendőrségi felhívás

2025. December 21. 13:00, vasárnap | Helyi

15 százalék okoskedvezmény a MÁVpluszban

Az alkalmazásban olcsóbb

2025. December 21. 09:00, vasárnap | Helyi

Hunyadisok tették rendbe a hadisírokat

Tisztelet az áldozatoknak.

2025. December 20. 16:00, szombat | Helyi

Határon átnyúló együttműködés a nemzeti parkért

Közös kezelési stratégiákkal a határon átnyúló védett gyepekért és nádasokért