Hírek
2022. Január 17. 08:55, hétfő |
Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu
Láncfűrész, karó és balta is erőkerült családi perpatvaron

A rendőrök a két család tagjai ellen eljárást indítottak.
Szombaton 8 óra 30 perc körül egy kaposkeresztúri családi ház udvarán két család, egy szilveszteri konfliktus folytatásaként összeveszett egymással. A vita tettlegességig fajult, mely során a családtagok a náluk lévő eszközöket, láncfűrészt, karót, baltát is felhasználva, ütötték-verték egymást. A verekedés következtében mindnyájuknak 8 napon belül gyógyuló sérülése keletkezett. A taszári körzeti megbízottak a Kaposvári Rendőrkapitányságra négy személyt állítottak elő – közölte a rendőrség.
A nyomozók a 47 éves, az 52 éves, a 29 éves férfit és a 44 éves kaposkeresztúri nőt súlyos testi sértés kísérlete bűntett megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki.
Ezek érdekelhetnek még
2022. Május 21. 17:06, szombat | Kék hírek
Megszegte a távoltartást a bántalmazó volt élettárs
Az 51 éves siófoki férfi korábban bántalmazta volt élettársát, a rendőrök szabálysértési őrizetbe vették.
2022. Május 21. 06:00, szombat | Kék hírek
Sínek talpfájából lopott - Keresik
Az ismeretlen elkövető csavarokat és lemezalátéteket szerelt ki a sínek talpfájából a Dejtár és Ipolyvece közötti vasútvonalon.
2022. Május 20. 12:47, péntek | Kék hírek
Dílerbandát számoltak fel Hajdú-Bihar megyében
Egy kábítószer-kereskedő bűnszervezet hét tagját fogták el a rendőrök kedden Hajdú-Bihar megyében - közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság pénteken a police.hu oldalon.
2022. Május 19. 14:08, csütörtök | Kék hírek
Tizenhatszorosan körözték, elfogták
A fővárosi nyomozók elfogták a tizenhatszorosan körözött férfit.