Hírek
2012. Február 14. 15:02, kedd |
Helyi sport
Forrás: HÉTFŐ KC
Leendő BL játékosok Csornáról?
A Győri Audi ETO KC és a Csornai HétFő KC hosszú távú együttműködést kötött. A hétszeres Magyar Kupa győztes és nyolcszoros bajnokcsapat a Rábaközben tevékenykedő csapataként tekint a csornai székhelyű lány utánpótlás csapatra. Cél a térség (Bágyogszovát, Beled, Bősárkány, Csorna, Enese, Farád, Kapuvár, Kóny, Szany, Szil stb) gyermekeit összefogva, rendszeres versenyeztetések során elmélyíteni és fejleszteni a kézilabdatudást. Így biztosítva a lehetőséget a szorgalmas tehetségek részére, hogy későbbiekben akár a Győri Audi ETO KC mezét viselhessék magukon, talán még BL mérkőzéseken is.
Idézzük meg újra a Lipovits Karcsi bácsi féle sikerkorszakot!
Csatlakozni vágyó gyerekek és érdeklődőknek további infó, elérhetőség, program www.hetfokc.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 24. 15:00, szerda | Helyi
Az ünnepek alatt is biztonságban
A katasztrófavédelem felhívása
2025. December 24. 10:29, szerda | Belföld
Meteorológia: síkvidéken kicsi az esély a fehér karácsonyra
Síkvidéken kicsi az esély a megmaradó hóra szenteste, de a nyugati, délnyugati tájakon lehet vékony, olvadó hóréteg, míg a dunántúli hegyekben akár vastagabb hótakaró is kialakulhat.
2025. December 24. 10:29, szerda | Életmód
XIV. Leó pápa legalább egynapos tűzszünetet sürgetett az ukrajnai harctéren
Ismételt felhívást intézek az összes jó szándékú emberhez: legalább a Megváltó születése napján tartsanak egy nap békét, a béke napja legyen az egész világon
2025. December 24. 10:28, szerda | Belföld
Erdő Péter: legalább a Kisjézus jászola körül próbáljuk megérteni egymást!
A békesség, amit Jézus születése hoz Isten és ember között, békét kell hozzon ember és ember között is

