Hírek
2020. Április 02. 05:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Letartóztatták az újszülöttje megölésével gyanúsított tiszakécskei nőt
Elrendelte a Kecskeméti Járásbíróság annak a tiszakécskei nőnek a letartóztatását, aki a gyanú szerint megölte újszülött gyermekét - tájékoztatta a Kecskeméti Törvényszék szerdán az MTI-t.
A meglapozott gyanú szerint a 27 éves nő eltitkolta terhességét, majd - feltehetően március 24-26. között - egy mosdóban megszülte gyermekét, de "elzárta a légútjait", és a kisfiú meghalt. A holttestet elrejtette egy lakatlan telken - közölték.
A megyei főügyészség korábban azt írta, hogy a család egyik ismerőse tett bejelentést március 30-án a rendőrségen. A nőt még aznap őrizetbe vették és gyanúsítottként hallgatták ki.
A letartóztatásról szóló döntést az ügyész tudomásul vette, de a gyanúsított és védője fellebbezett ellene.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 18. 07:18, kedd | Belföld
Tizenegy pontos vállalkozási adócsökkentési megállapodást jelentett be Orbán Viktor
Tizenegy pontos vállalkozási adócsökkentési megállapodást jelentett be Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Budapesten sajtótájékoztatón.
2025. November 18. 07:17, kedd | Belföld
Hankó Balázs: a Semmelweis Egyetem Közép-Európa legjobb egyeteme
A Semmelweis Egyetem (SE) Közép-Európa legjobb egyeteme, a cél pedig az, hogy az elkövetkező években Európa és a világ egyik legjobb egyeteme legyen a budapesti orvosegyetem
