Városlista
2026. február 6, péntek - Dóra

Hírek

2017. Január 17. 13:00, kedd | Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság

Lopott bankkártyával vásárolt

Lopott bankkártyával vásárolt

Ki ő? Felismeri valaki?

A Győri Rendőrkapitányság indított nyomozást lopás vétség elkövetésének gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen.

A rendelkezésre álló adatok alapján ismeretlen személy 2016. december 8-án 2 óra és 16 óra közötti időben egy győri lakásból eltulajdonított egy pénztárcát, benne a sértett személyes irataival, bankkártyájával és készpénzével együtt.
A feltételezett elkövető a lopott bankkártyával a bűncselekmény után és másnap több alkalommal vásárolt kisebb értékben, amit az egyik üzlet biztonsági kamerája rögzített.

A rendőrség kéri, hogy aki a képeken látható férfit felismeri, vagy a bűncselekménnyel kapcsolatban információval rendelkezik, jelentkezzen a Győri Rendőrkapitányságon (9024 Győr, Zrínyi út 54.), illetve névtelensége megőrzése mellett hívja a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központját a 06-96-417-329-es hívószámon vagy az ingyenesen hívható 06-80-555-111-es „Telefontanú” zöld számát, illetve a 107 vagy a 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikét.

Címkék: bankkártya, lopás, tolvaj

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 06. 16:00, péntek | Helyi

Anonim alkoholisták csoportja indul Csornán

Önsegítő csoport

2026. Február 06. 13:00, péntek | Helyi

Hétvégi programok a Rábaközben

Hova menjek? Mit csináljak?

2026. Február 06. 09:00, péntek | Helyi

Benned is megvan az X?

X-Faktor meghallgatás Győrben és Sopronban.

2026. Február 05. 16:00, csütörtök | Helyi

Házasság Hete Beledben

HázasTársas Játék