Városlista
2025. október 20, hétfő - Vendel

Hírek

2016. Január 27. 07:45, szerda | Belföld
Forrás: MTI

Marad a sűrű köd

Marad a sűrű köd

Továbbra is országszerte tartós, sűrű ködre figyelmeztet a meteorológiai szolgálat.

Az Országos Meteorológiai Szolgálat veszélyjelzése szerint jelenleg a tartós sűrű köd veszélye miatt az egész országban figyelmeztetés van érvényben. Hajdú-Bihar, és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében az ónos eső veszélyére is figyelmeztetnek.

Öt nyugati megye - Vas, Zala, Somogy, Veszprém és Győr-Moson-Sopron - kivételével az ország többi területére szerdára is kiadták a sűrű köd miatti figyelmeztetést.

Az előrejelzés szerint szerdán a legalacsonyabb hőmérséklet általában mínusz 2 és plusz 2 Celsius-fok között várható. A legmagasabb nappali hőmérséklet plusz 2-8 fok között valószínű, a tartósabban napos részeken egy-két fokkal 10 fok fölé melegszik fel a levegő.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 20. 08:03, hétfő | Belföld

Szijjártó Péter: ma durva nap lesz Luxembourgban

2025. Október 20. 08:00, hétfő | Belföld

Rétvári Bence: a teljesítményarányos bérezéssel már 6000 tanár keresete emelkedett egymillió forint fölé

A teljesítményarányos bérezéssel már 6000 tanár keresete emelkedett egymillió forint fölé - közölte a Belügyminisztérium parlamenti államtitkára vasárnap az MTI-vel.

2025. Október 20. 07:59, hétfő | Belföld

Felhős, de enyhe idő várható a héten

Jellemzően felhős, olykor esős, szeles, de az átlagosnál enyhébb idő várható a héten, a hőmérséklet csúcsértéke a hét közepén már 20 Celsius-fok körül alakul és szerdától a hajnali fagyok is megszűnnek.

2025. Október 19. 08:59, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 42. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki: