Városlista
2025. szeptember 17, szerda - Zsófia

Hírek

2017. Február 23. 05:01, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Márciusban folytatódik a Teréz körúti robbantás gyanúsítottjának kihallgatása

Márciusban folytatódik a Teréz körúti robbantás gyanúsítottjának kihallgatása

Március 8-án folytatódik a tavaly szeptemberi, Teréz körúti robbantással meggyanúsított P. László kihallgatása - mondta a férfi ügyvédje szerdán az MTI-nek.

Brunner Tamás telefonon azt közölte, szerdán is kihallgatták védencét, az általa az elmúlt napokban elmondottakat az ügyészség ellenőrizni fogja, majd március 8-án folytatják a kihallgatást.

Az ügyvéd hozzátette, P. László a kihallgatások során elismerte, hogy ő készítette az eszközt, ő helyezte el és ő hozta működésbe, így azok az értesülések is helytállóak, amelyek szerint ő szerepel a felvételeken.

Brunner Tamás azt mondta: az indítékra egyelőre nincs válasz. További részletekre nem tért ki.

A tavaly szeptember 24-ei robbantásban két rendőr megsérült, egyikük életveszélyesen, a főváros VI. kerületében, a Teréz körúton egy földszinti üzlethelyiségnél. Az elkövetéssel gyanúsított férfit október 19-én Keszthelyen fogták el. P. László előzetes letartóztatását szerdán hosszabbította meg a Budai Központi Kerületi Bíróság április 21-éig.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 17. 07:33, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: Amerika feloldja a vízummentességi korlátozásokat a magyar állampolgárok előtt

Szeptember 30-tól az Egyesült Államokban feloldják a vízummentességi program korlátozásait minden magyar állampolgár előtt, ami újabb komoly eredmény Donald Trump elnök hivatalba lépése óta

2025. Szeptember 17. 07:31, szerda | Belföld

Orbán Viktor: egy korszak véget ért

Annak a korszaknak vége van, amikor azt tudtuk mondani, hogy tőlünk nyugatra minden jó, és semmi mást nem kell csinálni, mint lemásolni azt, ami ott történik

2025. Szeptember 17. 07:29, szerda | Belföld

KSH: a bruttó átlagkereset 693 700 forint volt, 9,0 százalékkal meghaladta az egy évvel korábbit

Júliusban a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 693 700, a nettó átlagkereset 479 500 forint volt.

2025. Szeptember 17. 07:27, szerda | Belföld

OKF: a fűtési szezon közeledtével érdemes próbafűtést végezni

A közelgő fűtési szezon előtt, még a hidegebb időjárás beállta előtt érdemes otthon próbafűtést végezni, amelynek során időben kiderülhetnek az esetleges meghibásodások, és el lehet végeztetni a szükséges javításokat