Hírek
2013. Január 18. 20:57, péntek |
Helyi
Forrás: MTI
Még mindig le van zárva a 86-os Csorna és Répcelak között
Két falu még mindig megközelíthetetlen a megyében.- jelentette az MTI
Két falut továbbra sem lehet megközelíteni a hó miatt Győr-Moson-Sopron megyében - közölte a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője péntek este az MTI-vel.
Kocsis Tünde alezredes tájékoztatása szerint a megye délnyugati szegletében, Vas megye közelében fekvő Csér és Und községbe nem lehet eljutni jelenleg sem közúton.
A hófúvás miatt továbbra sem nyitották meg a 86-os főút Csorna és Répcelak közötti szakaszát.
Képgalériáink a tél nehézségei mellet bemutatján annak örömeit és szépségeit is.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 24. 16:00, szerda | Helyi
Aratás van, fokozott a tűzveszély
Mit tehetsz, és mit ne tegyél?
2026. Június 24. 13:00, szerda | Helyi
Meghosszabbították, hétvégére harmadfokúra emelték a hőségriasztást
Fokozódik a hőség, vigyázzunk magunkra és egymásra!
2026. Június 24. 09:00, szerda | Helyi
Helyi kulturális közösségfejlesztés Veszkényben
Kérdőív a helyi ügyekről












