Hírek
2017. Június 14. 07:27, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Meggyilkolhatták a kiskunhalasi kigyulladt lakásban talált férfit
Bűncselekmény gyanúja merült fel annak az 51 éves férfinak a halálával kapcsolatban, akinek holttestét egy kedden kigyulladt kiskunhalasi lakásban találták meg - közölte a rendőrség a honlapján.
A Bács-Kiskun Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője kedd reggel arról tájékoztatta az MTI-t, hogy tűz ütött ki egy társasház egyik lakásában a kiskunhalasi Kun téren; a lángok megfékezése közben a helyi hivatásos tűzoltók az egyik szobában egy holttestet találtak.
A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság - az első orvosszakértői vélemény alapján - emberölés bűntett elkövetésének gyanúja miatt indított büntetőeljárást.
A bűncselekménnyel összefüggésben a rendőrök keresik a 43 éves kiskunhalasi Szitás Józsefet, akivel szemben elfogatóparancsot adtak ki.
Fényképét feltették a police.hu-ra, és azt kérik, hogy akinek a férfi tartózkodási helyéről van információja, hívja a 06/76/ 513-356-os telefonszámot.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 21. 09:00, kedd | Belföld
Forsthoffer Ágnes: vissza kell állítani a közbizalmat, ami a parlamentben kezdődik
2026. Április 21. 07:19, kedd | Belföld
Magyar Péter megnevezte kormánya hét miniszterét és további minisztériumokat jelentett be
2026. Április 20. 15:00, hétfő | Belföld
A NIS jövőjéről tárgyalt a szerb energiaügyi miniszter a Mol vezetőjével
A Szerbiai Kőolajipari Vállalat (NIS) értékesítéséről és jövőjéről tárgyalt Hernádi Zsolttal, a Mol-csoport elnök-vezérigazgatójával Dubravka Djedovic Handanovic szerb energiaügyi miniszter Belgrádban
2026. Április 20. 11:00, hétfő | Belföld
Választás 2026 - Három hét van a plakátok eltávolítására
Még valamivel több mint három hetük van az országgyűlési választáson induló jelölteknek és pártoknak arra, hogy eltávolítsák a kampány időszakában a közterületeken elhelyezett plakátjaikat.
