Hírek
2020. Április 07. 09:41, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Megölte édesanyját egy mogyoródi nő

Több késszúrással megölte édesanyját egy 55 éves mogyoródi nő - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság kedden a rendőrség honlapján.
A közlemény szerint a nő hétfő este telefonált a rendőrségre, hogy megölte édesanyját. A kiérkező járőr az akkor már élettelen asszonyon nem tudott segíteni.
A tettes együtt élt édesanyjával, mert egy ideje nem volt munkahelye, se megélhetése. A gyilkosság indítéka egyelőre nem ismert, a nő jelenleg nincs kihallgatható állapotban - írták.
Hozzátették: a nőt őrizetbe vették, és emberölés megalapozott gyanúja miatt eljárást indítottak ellene.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 02. 07:51, szerda | Belföld
Száz mozdonyt szerez be a MÁV 2026 végéig, ebből harminc már megérkezett
Jövő év végéig összesen 100 korszerű mozdonnyal bővül a MÁV személyszállítási flottája, ebből már 30 megérkezett és közülük 24 forgalomba is állt
2025. Július 02. 07:49, szerda | Belföld
Júliustól hátrányos helyzetű családokat lehet támogatni a REpont automatákon keresztül
Júliustól a REpont automatáknál leadott palackok után járó visszaváltási díjat hátrányos helyzetű családok megsegítésére és gyermekek fejlesztésére lehet felajánlani
2025. Július 01. 07:44, kedd | Belföld
Az államtitkár szerint ennyibe kerülne Magyarországnak az orosz energiaembargó
Az EU orosz energiára tervezett embargója akár 800 milliárd forinttal is megemelheti Magyarország energiakiadásait, ez az összeg nagyjából megegyezik a rezsicsökkentésre szánt költségvetési forrásokkal