Városlista
2025. október 28, kedd - Simon

Hírek

2022. Április 04. 07:00, hétfő | Belföld
Forrás: mti - fotó: MTI/Mihádák Zoltán

Megöltek egy fiatal nőt Zuglóban

Megöltek egy fiatal nőt Zuglóban

Megöltek egy fiatal nőt Zuglóban vasárnap este. A feltételezett elkövetőt elfogták - közölte a rendőrség a honlapján.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) közleménye szerint egy nyolcéves kisfiú telefonált a 112-es segélyhívószámra és azt mondta a diszpécsernek, hogy édesanyja rosszul van. A mentők megpróbálták újraéleszteni a 30 éves nőt, de már nem tudtak segíteni rajta.

A helyszíni adatok idegenkezűségre utaltak, ezért a BRFK emberölés gyanúja miatt nyomozást indított ismeretlen tettes ellen. A feltételezett elkövetőt azonosították. A 32 éves férfit három órán belül egy fővárosi bevásárlóközpontban fogták el, elszámoltatása folyamatban van - közölték.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 27. 07:48, hétfő | Belföld

Orbán Viktort fogadja XIV. Leó pápa

Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes társaságában látogatást tesz a Vatikánvárosi Államban és Rómában, az Olasz Köztársaságban - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály

2025. Október 27. 07:46, hétfő | Belföld

Bakondi György szerint nő a migrációs nyomás

Nő a migrációs nyomás, tavaly ilyenkor az elfogott határsértők száma meghaladta a 9300-at, idén pedig 11 400 határsértőt fogtak el a hatóságok a magyar határon

2025. Október 27. 07:45, hétfő | Belföld

Folytatódik a változékony időjárás a héten is

2025. Október 26. 07:54, vasárnap | Belföld

Országjárásra indulnak a Digitális Polgári Körök

A Digitális Polgári Körökben már több mint 90 000-en vagyunk, közülük tízezrek csatlakoztak hozzánk a Békemeneten.