Hírek
2019. Június 17. 17:58, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Megszökött egy rab az egyik fővárosi kórházból
Megszökött egy rab az egyik fővárosi kórházból hétfőn - írta honlapján a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága (BVOP). A rendőrség közzétette honlapján a keresett nő nevét és fényképét.
A letartóztatásban lévő V. G. Nóra egy VIII. kerületi kórházból szökött meg - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság. A rendőrök a nővel szemben fogolyszökés miatt indítottak eljárást.
A BVOP korábban azt közölte, hogy a 20 éves női fogvatartott orvosi ellátását - tekintettel egészségi állapotára - a büntetés-végrehajtási szervezet külső kórházban, külső őrzéssel biztosította.
A büntetés-végrehajtás és a rendőrség azonnal megkezdte a nő felkutatását, amely nagy erőkkel zajlik - írták.
A BVOP az esettel kapcsolatban belső vizsgálatot indított.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 31. 15:00, péntek | Belföld
Kétszeresére növelik a horvát-magyar gázvezeték-kapacitást
Megállapodott a horvát Plinacro és a magyar Földgázszállító Zrt. (FGSZ) a horvát-magyar földgáz-összeköttetés kapacitásának növeléséről - közölte csütörtökön a horvát földgázszállító rendszerüzemeltető.
2026. Július 31. 13:00, péntek | Belföld
Dunamenti Erőmű: a meghibásodott blokk vasárnapra ismét rendelkezésre áll
A Dunamenti Erőmű (DE) meghibásodott blokkja vasárnapra ismét rendelkezésre áll - tájékoztatta az erőműtársaság csütörtök este közleményben az MTI-t.
2026. Július 31. 11:00, péntek | Belföld
Figyelemmel kíséri a kassai roma családok áttelepülését Magyarországra a szlovák kormány romaügyi hivatala
Figyelemmel kíséri a két kassai cigány család áttelepülését Magyarországra a szlovák kormány romaügyi megbízottjának hivatala, ellenőrzi az információkat, és azok kiértékelése után nyilatkozat kiadását tervezi
2026. Július 31. 11:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: átlátható környezetet teremtünk a vállalatoknak
Átlátható és korrupcióellenes környezetet teremt a kormány minden vállalatnak, azt szeretné, ha minél több befektető jönne Magyarországra Bajorországból is - mondta Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Budapesten.
