Hírek
2020. Március 01. 08:53, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Mellkason szúrtak egy nőt Nagykarácsonyban, elfogták a gyanúsítottat
Mellkason szúrtak egy nőt Nagykarácsonyban szombaton, a feltételezett elkövetőt elfogták - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
A közlemény szerint a település közterületén találtak rá a földön fekvő, mellkasán szúrt sérülések miatt erősen vérző nőre szombaton kora délután.
A bejelentés után a rendőrök azonnal megkezdték az adatgyűjtést és az elkövető felkutatását, és nem sokkal később az esettel összefüggésben előállítottak egy 64 éves nagykarácsonyi lakost.
Az őrizetbe vett férfi elszámoltatása folyamatban van.
A megyei főkapitányság az ügyben emberölés kísérletének gyanúja miatt rendelt el nyomozást - áll a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 26. 14:00, vasárnap | Belföld
Hegedűs Zsolt: szeptembertől nyilvánosan is elérhetők lesznek az egészségügyi ellátással összefüggő fertőzések intézményi adatai
Szeptembertől nyilvánosan is elérhetők lesznek az egészségügyi ellátással összefüggő fertőzések intézményi adatai - közölte Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter szombaton a Facebook-oldalán.
2026. Július 26. 11:00, vasárnap | Belföld
Sonnevend Pál egyetemi tanárt jelöli alkotmánybírónak a Tisza-frakció
Sonnevend Pál egyetemi tanárt jelöli alkotmánybírónak a Tisza-frakció - jelentette be Facebook-oldalán Bujdosó Andrea, a képviselőcsoport vezetője szombaton.
2026. Július 26. 09:34, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: a Fidesz ellenállási politikát hirdet a Tisza által épített önkényuralmi rendszerrel szemben
A Fidesz ellenzéki politika helyett ellenállási politikát hirdet a szabadság új, széles koalíciójának megteremtése érdekében a Tisza Párt által épített önkényuralmi rendszerrel szemben
2026. Július 25. 11:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: jövőre korszerű IC-motorvonatok állnak forgalomba a GYSEV-nél
Jövőre a GYSEV-nél 11 korszerű IC-motorvonat áll forgalomba a Budapest-Győr-Szombathely és a Budapest-Győr-Sopron vonalon - írta a közösségi oldalán pénteken a közlekedési és beruházási miniszter.
