Hírek
2023. Július 12. 13:00, szerda |
Életmód
Forrás: MTI
Meteorológia: Magyarországot is elérte a kanadai erdőtűzhöz köthető füst

Magyarországot is elérte a kanadai erdőtűzhöz köthető nagy mennyiségű füst - írta az Országos Meteorológiai Szolgálat a Facebook-oldalán kedden.
Jelezték: észrevehető, hogy nem kristálytiszta a magaslégkör, de nemcsak Magyarország felett, hanem Európa délnyugati, déli felén is nagy területen ez a helyzet.
Hozzátették: a Földközi-tenger nyugati medencéje fölött szaharai eredetű por van a magasban, Magyarország felett pedig minden valószínűség szerint a kanadai erdőtűzhöz köthető nagy mennyiségű füst.
Fotó: MET.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. Február 11. 09:26, kedd | Életmód
Ingatlan.com: gyorsabban emelkedik a lakások ára a vártnál
Több mint 9 százalékkal nőttek a lakásárak januárban az egy évvel korábbihoz képest, ami gyorsabb drágulás, mint amire számítani lehetett – közölte az ingatlan.com hétfőn az MTI-vel januári lakásárindexének adatai alapján.
2025. Február 10. 08:08, hétfő | Életmód
Róma után Debrecenben látható az Eredet című kiállítás
Róma után Magyarországon először Debrecenben, a Modern és Kortárs Művészeti Központban (MODEM) látható szombattól az Eredet című kiállítás, amely 12 kortárs magyar művész Mózes öt könyvéről szóló alkotásait mutatja be.
2025. Február 09. 09:40, vasárnap | Életmód
Számos program lesz a farsangi időszakban a Balatonnál
Több tucat program - közöttük kisebb-nagyobb fesztivál, bál, jelmezes felvonulás, kerékpártúra, autós találkozó - várja az érdeklődőket a farsangi időszakban a Balatonnál
2025. Február 08. 19:00, szombat | Életmód
Ez a 9 legfontosabb februári teendő a kertben
Aki időben nekilát a feladatoknak, az nyugodtan várhatja a tavasz érkezését.