Hírek
2020. Március 25. 05:00, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Mintegy hat és fél tonna dohányt foglaltak le Debrecenben
Mintegy 6500 kilogramm engedély nélkül tartott dohányt foglalt le a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) Hajdú-Bihar Megyei Adó- és Vámigazgatósága Debrecenben
- közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság kedden a rendőrség honlapján.
A közlemény szerint hétfőn a rendőrök járőrözés közben erős dohányszagot éreztek egy ingatlan mellett, ezért a házhoz tartozó melléképületbe mentek, ahol egy 51 éves monostorpályi nő éppen nagy mennyiségű vágott dohányt csomagolt.
A nőt előállították a rendőrkapitányságra, majd átadták a NAV munkatársainak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 10. 16:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor a gazdaszervezetek és a fuvarozók képviselőivel egyeztetett
2026. Március 10. 13:00, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: ismét bekérették a magyar nagykövetet az ukrán külügyminisztériumba
2026. Március 10. 07:28, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány
A benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány, az intézkedés éjféltől lép életbe - jelentette be Orbán Viktor hétfőn a Facebookon.
2026. Március 09. 15:00, hétfő | Belföld
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli - közölte vasárnap Andrij Szibiha ukrán külügyminiszter az X-en.

