Városlista
2026. július 20, hétfő - Illés

Hírek

2018. Április 12. 07:22, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Munkagéppel ütközött és meghalt egy motoros a 3-as főúton

Munkagéppel ütközött és meghalt egy motoros a 3-as főúton

Életét vesztette egy motoros, miután járművével nekiütközött egy munkagépnek a 3-as főúton Füzesabony határában - közölte az MTI-vel szerdán a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság.

Lázár Levente, a HRMFK sajtóreferense elmondta, hogy a főutat a 124-es kilométernél teljes szélességében lezárták. Kerülni Mezőkövesd, illetve Kál irányába tudtak a közlekedők.

Hevesi Katalin, a Heves Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője közölte, hogy a füzesabonyi hivatásos tűzoltóőrs munkatársai biztosítták a baleset helyszínét.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 19. 15:00, vasárnap | Belföld

Pósfai Gábor: a mielőbbi bérrendezés a legfontosabb feladat a belügyi ágazatban

A mielőbbi bérrendezést nevezte a belügyi ágazatban a legfontosabb feladatnak Pósfai Gábor belügyminiszter szombati Facebook-bejegyzésében.

2026. Július 19. 14:00, vasárnap | Belföld

A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli államfőre lenne szükség

A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli köztársasági elnökre lenne szükség.

2026. Július 19. 08:34, vasárnap | Belföld

Sulyok Tamás aláírja a 17. alaptörvény-módosítást

Sulyok Tamás köztársasági elnök aláírja az alaptörvény tizenhetedik módosítását. A módosítás hatálybalépését követő napon a hivatalban lévő köztársasági elnök megbízatása megszűnik.