Hírek
2017. Május 05. 14:07, péntek |
Belföld
Forrás: mti/fotó:police.hu
Nagy hajók ütköztek a Dunán Nyergesújfalu és Tát között
Két ukrán felségjelzésű vízi jármű, egy turistahajó és egy tehervontató ütközött a Duna 1730-as folyamkilométerénél pénteken - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
A 1730-as folyamkilométer Nyergesújfalu és Tát között található.Azt írták, egy ember könnyebben megsérült az eddig tisztázatlan körülmények között történt balesetben, őt a hajóorvos a helyszínen ellátta. Anyagi kár keletkezett, környezetszennyezés nem történt - hangsúlyozták.
A rendőrség őrizetbe vett egy 58 éves ukrán állampolgárt, aki ellen vízi közlekedés veszélyeztetése bűntett miatt eljárást indítottak. Kezdeményezik előzetes letartóztatását - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 18. 07:18, kedd | Belföld
Tizenegy pontos vállalkozási adócsökkentési megállapodást jelentett be Orbán Viktor
Tizenegy pontos vállalkozási adócsökkentési megállapodást jelentett be Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Budapesten sajtótájékoztatón.
2025. November 18. 07:17, kedd | Belföld
Hankó Balázs: a Semmelweis Egyetem Közép-Európa legjobb egyeteme
A Semmelweis Egyetem (SE) Közép-Európa legjobb egyeteme, a cél pedig az, hogy az elkövetkező években Európa és a világ egyik legjobb egyeteme legyen a budapesti orvosegyetem
2025. November 18. 07:00, kedd | Belföld
Elindult a Tisza jelöltállítási folyamata
Hétfőn elindul a Tisza jelöltállítási folyamata - jelentette be Magyar Péter a Facebookon.

