Hírek
2023. Március 01. 07:43, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Nébih: fekete szemes babot hívott vissza a forgalmazó
Nem engedélyezett növényvédőszer-maradékok - klórpirifosz, karbaril, fenitrotion - miatt az Orient Food Kft. visszahívta a forgalomból az "IDEAL fekete szemes bab 900 gramm" megnevezésű termék több tételét - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) kedden az MTI-vel.
Ismertetik, hogy a forgalomból kivont terméket a törökországi Platin Agro Gida San. A.S. gyártotta, az intézkedésben érintett áru minőségmegőrzési ideje 2024. március 15.
Nébih kéri a vásárlókat, hogy a visszahívott terméket ne fogyasszák el.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 27. 07:10, szerda | Belföld
OGY - Magyar Péter: közös jelszavunk az önmérséklet
Amikor az ország bajban van, legyen a közös jelszavunk az önmérséklet! - mondta Magyar Péter miniszterelnök kedden az Országgyűlésben napirend előtt.
2026. Május 26. 10:00, kedd | Belföld
Mol: zavartalan a hazai kerozinellátás, biztosított a repülőterek működése
A magyarországi repülőgépüzemanyag-ellátás stabil és zavartalan - reagált a Mol a sajtóban megjelent légi közlekedést és a kerozinellátást érintő hírekre hétfőn.
2026. Május 26. 07:34, kedd | Belföld
Kelenföldi mozdonytűz - Mávinform: megindult a forgalom a Kelenföldet érintő vonalakon
Megindulhatott a forgalom a Kelenföldet érintő vonalakon, miután elvontatták a korábban kigyulladt és fennakadásokat okozó mozdonyt - közölte a Mávinform hétfő este a honlapján.
