Hírek
2021. Augusztus 25. 16:00, szerda |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Nekihajtott egy villanyóra szekrénynek, majd elhajtott a helyszínről
A rendőrség a lakosság segítségét kéri.
Ismeretlen személy 2021. augusztus 22-ét megelőző időszakban ismeretlen típusú és felségjelzésű járművel közlekedett Győrben, a 82-es számú főúton a Szent Imre út felől az Arató utca irányába. Haladása során a 70-es kilométerszelvény közelében egy kanyarban letért az úttestről, árokba hajtott, ahol a járművel nekihajtott az Arató utcában lévő villanyórának, amelyben kárt okozott. A balesetet követően az ismeretlen sofőr a helyszínt adatai hátra hagyása nélkül hagyta el.
Kérjük mindazon szemtanúk jelentkezését, akik a fenti közúti közlekedési baleseteket látták, vagy azokra vonatkozóan bármilyen információval tudnak szolgálni.
A felhívás kapcsán bejelentést tehetnek személyesen a Győri Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztályán Győrben, a Szövetség utca 17. szám alatt, vagy az 520-092, illetve 520-094-es telefonszámok valamelyikén.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 22. 09:00, vasárnap | Helyi
Az adatait nem adta, pénzt igen
Amikor a szerelem pénzt kér.
2026. Február 21. 13:00, szombat | Helyi
Életeket mentett a füstérzékelő
A katasztrófavédelem felhívása
2026. Február 21. 09:00, szombat | Helyi
Ezzel a tempóval 45 év alatt újíthatók fel a térségünk útjai
A Független Napos Oldal kiszámolta.

