Hírek
2021. Július 23. 08:54, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Nincs újabb áldozata a járványnak, 85-tel nőtt a fertőzöttek száma
Nincs újabb halálos áldozata a koronavírus-járványnak, de újabb 85 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte a koronavirus.gov.hu pénteken,
kiemelve: eddig 5 588 272 embert oltottak be Magyarországon, közülük 5 357 511-en már a második adag vakcinát is megkapták.
A kormányzati portálon azt írták: 809 101-re nőtt a Magyarországon beazonosított fertőzöttek száma. Az elhunytak száma változatlanul 30 020, és 745 277 ember tekinthető gyógyultnak.
Kórházban 67 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 9-en vannak lélegeztetőgépen. Az aktív fertőzöttek száma 33 804-re csökkent.
Hatósági házi karanténban 1 376-an vannak, a mintavételek száma 6 284 811.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Orbán Balázs: az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között
Orbán Balázs szerint az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között.
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Koncz Zsófia: közös ügyünk, hogy a magyar családok erősek legyenek a jövőben is
2026. Február 09. 12:00, hétfő | Belföld
MNB: a bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődött a tartalékok szerepe
A bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődnek a stabilitást erősítő tényezők, így a tartalékok szintje is, amely Magyarországon történelmi csúcson, 56 milliárd euró fölött van
2026. Február 09. 10:00, hétfő | Belföld
NGM: nincs megállapodás az Alibabával Magyarország-pótdíjról - a fogyasztók megtévesztése elfogadhatatlan
Nincs és nem is volt semmilyen megállapodás a magyar állam és az Alibaba között \"Magyarország-pótdíj\" felszámításáról, a fogyasztók félrevezetésére alkalmas gyakorlat pedig elfogadhatatlan

