Hírek
2025. Február 20. 08:02, csütörtök |
Életmód
Forrás: MTI
Nyitrai Zsolt: már 40 ezer életet mentett meg a Gondosóra

Már 40 ezer életet mentett meg a Gondosóra - közölte a kiemelt társadalmi ügyekért felelős miniszterelnöki biztos a Facebook-oldalán szerdán.
Nyitrai Zsolt a Gondosóra program legfrissebb számait ismertető képes bejegyzésében 750 ezer regisztrációról, 480 ezer hétköznapi segítségnyújtásról, valamint 38 ezer óra diszpécseri beszélgetésről számolt be.
A közölt adatok szerint a program elindulása óta már 45 ezer alkalommal értesítettek kontaktszemélyeket, a Gondosóra applikációt pedig 90 ezer alkalommal töltötték le.
A bejegyzésből az is kiderül, hogy a legidősebb Gondosóra felhasználó - "Gizi néni" - 107 esztendős.
NyitraNyitrai Zsolt adatokat tartalmazó ábrával illusztrált bejegyzése arról is tájékoztat, hogy a programra regisztrálni a +3680804050-es ingyenesen hívható telefonszámon és a gondosora.hu weboldalon lehet.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 18. 08:25, vasárnap | Életmód
Kiváló eredményeket értek el magyar középiskolások egy nemzetközi kémiaversenyen
Kiváló eredményeket értek el magyar középiskolások egy nemzetközi kémiaversenyen, az 59. Nemzetközi Mengyelejev Diákolimpián
2025. Május 17. 19:00, szombat | Életmód
A fenyőrügyből sok csodaszer készíthető
Vigyázat, a tiszafa és a tuja nem fenyő!
2025. Május 17. 08:21, szombat | Életmód
Cannes - A filmkritikusok nemzetközi szövetsége (FIPRESCI) életműdíjjal tüntette ki Szabó Istvánt
2025. Május 15. 07:12, csütörtök | Életmód
A KFT és Laár András 44 év után külön utakon folytatja
Külön utakon folytatja a KFT zenekar és dalszerző frontembere, Laár András. Az együttes megmaradt három tagja folytatja a koncertezést, új műsorukhoz állandó tagként csatlakozik Nedvig Balambér.