Hírek
2021. Május 17. 09:41, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Óriási vagyont foglalt le a rendőrség egy drogbandától - VIDEÓ
Egy drog-kereskedelemmel foglalkozó bűnbanda április közepén történt felszámolása után a nyomozók a bűncselekményekből szerzett és felhalmozott, 139 millió forintnyi vagyonelemeket is visszaszerezték a gyanúsítottaktól
- közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda hétfőn a police.hu oldalon.
Azt írták, hogy április 15-én összehangolt bűnügyi művelet keretében csaptak le a rendőrök az elkövetőkre a Terrorelhárítási Központ közreműködésével. Az akcióban mintegy 250 millió forint feketepiaci értékű drogot, 80 kilogramm marihuánát, 3 kilogramm amfetamint és 0,6 kilogramm kokaint foglaltak le.
Május 12-én a rendőrök több helyszínen 139 millió forint értékben foglaltak le három gyanúsítotthoz kapcsolható - a bűncselekmények elkövetéséből származó - vagyonelemeket, vagyis műszaki cikkeket, ékszereket, személygépkocsikat, quadot, valamint kondicionáló gépeket, és zár alá vettek több ingatlant is - áll a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 26. 10:00, kedd | Belföld
Mol: zavartalan a hazai kerozinellátás, biztosított a repülőterek működése
A magyarországi repülőgépüzemanyag-ellátás stabil és zavartalan - reagált a Mol a sajtóban megjelent légi közlekedést és a kerozinellátást érintő hírekre hétfőn.
2026. Május 26. 07:34, kedd | Belföld
Kelenföldi mozdonytűz - Mávinform: megindult a forgalom a Kelenföldet érintő vonalakon
Megindulhatott a forgalom a Kelenföldet érintő vonalakon, miután elvontatták a korábban kigyulladt és fennakadásokat okozó mozdonyt - közölte a Mávinform hétfő este a honlapján.
2026. Május 26. 07:33, kedd | Belföld
Magyar Péter: egy-két héten belül benyújthatjuk a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és -védelmi Hivatalról szóló törvényjavaslatot
2026. Május 25. 11:00, hétfő | Belföld
Ukrajnai háború - Orbán Anita: A Kijev elleni orosz támadás újabb borzalmas emlékeztető a háború áldozataira
Oroszország éjszakai, brutális támadása Kijev ellen újabb borzalmas emlékeztető arra, hogy milyen emberi áldozatokkal jár ez a háború - írta vasárnap Orbán Anita magyar külügyminiszter az X közösségi oldalán.
