Városlista
2024. május 14, kedd - Bonifác

Hírek

2016. Február 26. 13:00, péntek | Helyi
Forrás: közigállás.hu

Óvodavezetői állást hirdettek Cirákon

Pályázati felhívás

Cirák Község Önkormányzataa "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapjánpályázatot hirdetCiráki Napköziotthonos Óvoda intézményvezető munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:Teljes munkaidő

A vezetői megbízás határozott időre, 5 év-ig szól.

A munkavégzés helye:9364 Cirák, Beledi utca 3.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:
A köznevelési törvényben éa a Kjt.-ben foglaltak szerint.

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

Főiskola,
óvodapedagógus munkakörben szerzett 5 év tapasztalat - Legalább 5 év feletti szakmai tapasztalat,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások: önéletrajz, iskolai végzettséget igazoló okiratok másolata, erkölcsi bizonyítvány

A munkakör legkorábban 2016. március 7. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2016. március 2.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Tóth Sándor nyújt, a 96/256-108 -os telefonszámon.
A pályázatok benyújtásának módja:
Postai úton, a pályázatnak a Cirák Község Önkormányzata címére történő megküldésével (9364 Cirák, Fő utca 6. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 28-2/2016. , valamint a munkakör megnevezését: óvodapedagógus.
Személyesen: Tóth Sándor, Győr-Moson-Sopron megye, 9364 Cirák, Fő utca 6. .
A pályázat elbírálásának módja, rendje:
Képviselő-testület dönt testületi ülés keretében.
A pályázat elbírálásának határideje: 2016. március 3.

Címkék: ócoda, Cirák

Ezek érdekelhetnek még

2024. Május 14. 16:00, kedd | Helyi

Meghosszabbított nyitvatartással működik a NAV

Szja-bevallás: hosszabban tart nyitva a NAV május 21-ig

2024. Május 14. 13:00, kedd | Helyi

Bűnmegelőzési tanácsadás Egyeden

Biztonságunk közös érdekünk

2024. Május 14. 09:00, kedd | Helyi

Négy évszak az Öttevényi Kastélyban

Fotópályázat

2024. Május 13. 16:00, hétfő | Helyi

Eltévesztette a házszámot a késes, maszkos betörő Csornán

A szomszédtól követelte az állítólagos adósság megfizetését.